728 x 90

آشنایی با سازمان مجاهدین خلق ایران - آمادگاه سرنگونی

ساخت اشرف ۳ - قسمت بیستم

مجاهدین پس از هجرت بزرگ و انتقال به آلبانی با خرید قطعه زمینی در اطراف شهر بندری دورس، اشرف ۳ را برای استقرارشان بنا کردند.

ساخت و تکمیل اشرف ۳ کمتر از ۲۰ماه به طول انجامید. مجاهدین با فعالیت‌های شبانه‌روزی خود، در یک زمانبندی حیرت‌انگیز این شهر را بنا کردند.

اشرف ۳ به گفته‌ خبرنگاران و بازدید‌کنندگان هم اکنون یک شهر کامل منطبق با استاندارهای شهرسازی، با تمامی امکانات شهری است.

اشرف ۳ دارای آب تصفیه شده، بیمارستان، نانوایی، سالن‌های کنفرانس، سالن‌های ورزشی، پارک‌ها، فروشگاه‌ها، کتابخانه، رستوران‌ها و نمادهای زیبایی است.

سازمان مجاهدین در تیرماه ۱۳۹۸ در جریان گردهمایی بین‌المللی مجاهدین از اشرف ۳ به‌طور کامل رونمایی کرد. صدها شخصیت شرکت‌کننده در این مراسم از اماکن اشرف ۳ بازدید کردند.

اشرف ۳ و برپایی آن باعث حیرت بازدید‌کنندگان بود:

رودی جولیانی در این باره گفت:‌ شما معجزه‌ای را اینجا در اشرف محقق کرده‌اید. البته که تمام این دستاوردها به‌یمن رهبری خانم مریم رجوی محقق شده است. او به‌واقع یک رهبر استثنایی است.

راما یاد، وزیر پیشین حقوق بشر فرانسه: من در اشرف ۳ شاهد چیزهای غیرممکن بودم. کسی که اینجا در برابر شما ایستاده یک زن حیرت‌زده است.

برنارد کوشنر وزیر خارجه پیشین فرانسه: این یک شاهکار خارق‌العاده از هنر و دوستی است. شما واقعاً شایسته آن هستید که یک کشور واقعی را بازسازی کنید: ایران را.

لینکن بلومفیلد معاون پیشین وزیر خارجه آمریکا: به‌وضوح اینجا یک شاهکار ساخت و ساز و مهندسی است که نشان می‌دهد ساکنان اشرف ۳ چقدر باهوش، با استعداد، پر انرژی و توانمند هستند.

دکتر متیو آفورد، نماینده ارشد پارلمان انگلستان: شما چراغ و نور امید میلیونها نفر در ایران هستید، ما می‌توانیم امید این همه را از طریق ساختن این کمپ، به‌خوبی حس کنیم.

برایان بینلی، عضو مجلس عوام انگلستان: برای اولین بار ۲روز قبل من وقتی که از آن دروازه وارد شدم شوکه شدم. شوکه از پیشرفتی که انجام شده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e46a16b4-15e6-40d6-9ad7-ab95541b195f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات